LIISING

2,740 vaatamist

Meie tooteid saab nüüd soetada ka liisinguga. Kui olete soovitud toote välja valinud,
siis andke sellest teada Lender Liisingule läbi “Küsi Liisingu pakkumist” päringuvormi!

                                                                                     


Liisingu võtjale

Inimestel oli tavaks muretseda endale korter, maja, auto, traktor ja mida kõike veel. Muretsemise aeg on möödas,
sest Lenderliising pakub Teile või Teie ettevõttele kiireimat ja soodsaimat finantseerimislahendust.Taotledes liisingut
varale maksumusega kuni 35 000 eurot, saate vastuse kahe pangapäeva jooksul. Finantseerimisotsuse saamiseks
vajame Teie ettevõtte bilanssi ja kasumiaruannet, mille vanus ei ületa kolme kuud ja soetatava vara müügipakkumust.
Lenderliising on ellu kutsutud selleks, et kogu finantseerimisprotsess kliendile võimalikult lihtsaks teha.


Miks soetada vara liisinguga?

Kui küsida sama küsimus inimese käest, kes igapäevatööna tegutseb finantsturgudel, on vastus vaid üks – oma raha on kõige kallim raha. Praeguste intresside juures on ettevõtte vara igal juhul kasumlikum finantseerida läbi liisinguettevõtte kui kasutada omavahendeid.

Omanik ei peaks oma teenitud kasumi arvelt finantseerima uute vahendite soetamist. Olles finantseerimislahendusi pakkuvate ettevõtete turul piisavalt kaua tegutsenud, on jäänud kummitama ettevõtjate uskumus, et investeeringuid seadmetesse, tehnikasse võ muusse varasse on vaja teha korraga, ettevõtte kasumi arvelt. Kalkuleeriv ettevõtja kasutab selleks liisingettevõtete pakutavaid tooteid ja lahendusi. Inimesed hakkavad ikkagi selleks ettevõtjaks, et teenida kasumit ja kindlustada nii endale kui oma tulevastele põlvedele töö ja korralik äraelamine. Elujõuline ettevõte peab ise saama hakkama investeeringutega tulevikku ja seda mitte omaniku väljateenitud kasumi arvelt.


Miks leida finantseerimislahendus läbi Lenderliisingu?

Lenderliising on paindlik ning meie majas ei jää ükski taotlus lauanurgale tolmu korjama. Iga päringut hakatakse menetlema hetkest, kui see on meile saabunud ning erinevalt suurpankadest, oleme enamikul juhtudel kursis kliendi valdkonna, ettevõtlus valdkonna sesoonsuse ja muude eripäradega. Just kliendikesksus aitab meil pakkuda Teile parimaid tingimusi Teie vajadustest lähtuvalt.


Lenderliising aitab luua edukamat homset

Erinevalt konkureerivatest liisingettevõtetest on Lederliisingul klientidele pakkuda kõige laialdasem liisingu- ja laenutoodete valik. Seega leiab meie juurest kõige suurema tõenäosusega sobiliku finanseeringu.